Portfolio

Drewno na którym pracuję to dąb, jesion, drewno oliwne, orzech włoski,  drewno pochodzące z rozbiórki jak również drewno egzotyczne. Dodatkowo wykorzystuję w projektach żywice epoksydową, co w połączeniu z całą paletą kolorów, co sprawia, że meble otrzymują niepowtarzalny design. Poniższe elementy wykonuję ręcznie i tylko na sprawdzonych materiałach od wiarygodnych dostawców surowców.

Stoliki kawowe

“Pracując z drewnem, sięgam po gatunki takie jak dąb, jesion, oliwkowe, orzech włoski, materiał z rozbiórek oraz egzotyczne odmiany. W moich projektach chętnie łączę je z żywicą epoksydową, co przy szerokiej gamie barw, nadaje meblom niezrównanego charakteru. Każdy element tworzony jest przeze mnie ręcznie, korzystając jedynie z zaufanych źródeł i renomowanych dostawców surowców.

Stoły

Stół, który idealnie wpisuje się w przestrzeń, potrafi odmienić każde wnętrze! Zapraszam do zapoznania się z moimi projektami, świadczącymi o tym, że tworzenie spersonalizowanego i niebanalnego stołu to nasza pasja. Najchętniej pracujemy z takimi gatunkami drewna jak dąb, jesion, kasztan czy też z drewnem pozyskanym z rozbiórki. Oferta odzwierciedla różnorodność upodobań naszych klientów. Tworzę stoły na indywidualne zamówienie, dbając o każdy detal wyłącznie ręczną pracą.
Moje kreacje odnajdują się w rolach stołów konferencyjnych, jadalnianych czy jako wyjątkowe elementy dekoracyjne wnętrz.

Wyposażenie wnętrz lustra, lampy, zegary, etc.

Dodatki do wnętrz z drewna odzwierciedlają połączenie prostoty z elegancją. Stworzone z najszlachetniejszych gatunków drzewa, charakteryzują się wytrzymałością i długowiecznością. Dzięki precyzyjnej ręcznej pracy, każda z nich nosi w sobie niepowtarzalny charakter.

Jeżeli pragniesz lustra, lampy czy zegara, które dopełnią atmosferę Twojego wnętrza, zachęcam do zapoznania się z moim asortymentem. Lampy, zegary i inne wyposażenie wnętrz nie są jedynie praktycznym dodatkiem, lecz także artystyczną dekoracją Twojego mieszkania. Ręczne wykończenie nadaje im wyjątkowego uroku.

Masz pytanie?

Napisz lub zadzwoń

  E-mail

  biuro@titiart.pl

  Telefon

  +48 692 457 165

  gdzie mnie znaleźć

  Social Media